borok (1 tétel)
zsebkendő gyermek
vidámparki
buzás árpád
ezüst négyzet
réz italos készlet
hamadan szőnyeg
régi jelzett falitányér
kisvakondos
derelyevágó antik
skiccenberg
siemens óra
birodalmi sassal
varróskészlet
könyves vitrines szekrény
fehér bőr kesztyű
ausztria 1 schilling
hertay mária rézkarc
sárkányölő szentgyörgy
bányász váza
1964 kártyanaptár
orvosi antik könyv
márvány konzol
bőrszandál
ezüst karkötő zafír
jenaer