halas étkészlet (6 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 22. 18:34
117.000 HUF
330.45 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
23.650 HUF
66.80 USD
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
19.840 HUF
56.04 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
21.950 HUF
62.00 USD
21.950 HUF
62.00 USD
gránát antik
zsebóra tartó doboz
tőr kard
cccp óra
óra alkatrészek
ujváry lajos
üveg vitrin
sopronnyék
loewe
zsolnay vukos
tőrösbot
kő asztal
zsolnay ibolyás tál
neoreneszánsz asztal
hadamcsik mária
porcelán szószos
antik pipa
gobelin tálca
aranyozott ezüst karkötő
cseléd
balatoni táj
huguenin
kovácsoltvas polc
zenélő óra
borostyán ezüst fülbevaló