rúzs (2 tétel)
1938 5
kalkulátor
csont ékszer
ezüst fogó
kerámia tálak
kínai baba
american
coro
üveg salátás
karlsruhe
2 fillér 1931
ikon bronz
aranyozott ezüst medál
bauhaus falikar
páduai szent antal
kagyló ékszertartó
koronatallér
csillagos
édesvízi gyöngysor
fatábla
női bőrkesztyű
vászonfazék
gránit zsiráf
marmonkanna
zsolnay ivory