gravírozott (12 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 14:09
90.000 HUF
252.31 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 00:26
16.990 HUF
47.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 00:01
16.990 HUF
47.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 23:26
16.990 HUF
47.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 22:41
16.990 HUF
47.63 USD
Cári orosz judaika jelzett ezüst kiddush pohár gravírozott levél és város mintával,ötvös monogrammal
69.990 HUF
196.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 11:39
7.990 HUF
22.40 USD
Feltöltve: 2024. jan. 27. 23:04
19.990 HUF
56.04 USD
Ritka! Különleges, ezüstözött, alpakka, antik, 3 db-os, teás-kávés készlet, gravírozott díszítéssel
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
36.580 HUF
102.55 USD
Feltöltve: 2023. dec. 18. 00:16
32.000 HUF
89.71 USD
Feltöltve: 2023. szept. 02. 11:32
12.500 HUF
35.04 USD
1 forint 1946
fém fotel
herendi porcelánok
az iparművészet könyve
herendi falióra
libás tányér
birkabőr
domború
herendi csung
magyar zászló
sport kávéfőző
brokwitz
nyakkendő csipesz
trümó
17 századi
óradísz
mackintosh
régi cserép
kosaras csillár
húsvéti dekoráció
réz bonbonier
agyag korsó
ágyneműhuzat
lőcsös szekér
üveg edény