gulya (0 tétel)
csontváz óra
art deco könyvszekrény
festmény sérült
mechanikus női karóra
vörösréz gyertyatartó
parfümös üvegek
hatalmas szobor
antik hálószoba bútor
herendi fehér porcelán étkészlet
magyar királyi
arany gyűrű 58
tardosi
karinthy
katonai bakancs
borostyán váza
petróleum kanna
burchard bélaváry
debreczeny
muránói gyertyatartó
tüskevár
márvány tál
velencei dukát
restaurálandó
borostyán színű üveg
pico