billegő (1 tétel)
Antik bronz billegős angyakàs tükör ,pipere tükör. Asztali tükőr .Kivàlóvajàndèk dekoràció gyüjtemèn
65.000 HUF
183.74 USD
thonet pad
retro arany fülbevaló
vászonzsák
kerek étkezőasztal
dolmány
úti
padlóváza kerámia
tejfölös csupor
koloniál íróasztal
tömör ezüst
ritka hollóházi
hernyóselyem
agárdy
sebesülési jelvény
vadócz anna
bolt
hajsütővas
gumi figura
xiv lajos
sérült porcelán
antik ezüst kanál
korondi kancsó
fényképtartós
biedermeier könyvespolc
herendi teáscsésze viktória