adolf (1 tétel)
zakopane
hosszú ruha
aranyozott falióra
ispánki
zsolnay pillangós teáscsésze
erdélyi szőttes
renner kálmán
életfás
scharff
tokió
limoges váza
faximile
kínáló porcelán tál
antik pipere
reuge
női akt festmény
csiszolt talpas pohár
ötszáz pengő 1945
kandallókályha
krisztus pilátus előtt
gömb üveg búra
márvány kalamáris
kerámia fali plakett
intarziás tálca
osiris