fáraó (2 tétel)
pilóta táska
sony walkman
bőr irattartó
katona festmény
enoch
karácsonyfa tartó
hetényi
állólámpa asztallal
intarziás dohányzóasztal
swierkiewicz róbert
wilhelm pieck
antik hálószoba bútor
antik button
hollóházi kati
vlasics károly
balogh sándor
zsolnay eozin macska
herendi porcelán váza
herendi viziló
majális
herendi sütis
olajbányász
tanuljunk nyelveket
papírtörlő tartó
restaurálandó