d r g m (0 tétel)
ezüst merev nyaklánc
gyümölcsmosó
mini karácsonyfadísz
aranyozott ezüst nyaklánc
piros üveg váza
parisi
vadócz anna
ahát
tolóajtó
opálos
murai
zsolnay libatömő
5 pengő 1944
folyamőr
kis íróasztal
zománc tálca
tea asztal
1 4 dollár
ezüst evőkanál
halas tál
furnér
zsolnay kártya
neves
festett asztal
antik arany bross