rezes (0 tétel)
fekete madár kerámia váza
konzervnyit�
szép réz gyertyatartó
100 forint 2022
asztali�ra
vésett óra
arany papír pénz
restaurált darab
karácsonyfadísz gyermek
régi réz iparművész
régi ken barbie baba
révész rézkarc
bronz n
fodros peremű
üveg tégelyek
zsolnay porcelán szórt virágos
200 ft 2005
jorg
akt kelemen
csészéket 1939
könyv 77
svájc 5frank
i andrás emlékérme
elefántos ezüst ékszer
angol házikó