neorokokó (1 tétel)
porcelán teáscsészék
herendi sérült
humidor
amfora
kende
tölgy szekrény
büszt
hollóházi szett
herendi búcsúzkodó
aranyozott ezüst gyűrű
antik csempe
bokros
antik fénykép
zsolnay hazatérő
1950 10 fillér
kátai
figurák
bélyegérem
egyedi
braun üveg
felújítandó
népi blúz
zsolnay rózsás csésze
csáki maronyák
ezüst szelence