üveg csésze (1 tétel)
mogul
konyha kés
levél tartó
masszírozó
borostyán színű üveg
porcelán tartó
női nadrág
papp oszkár
bárhölgy
chesterfield ülőgarnitúra
gót betűs
aranyozott készlet
eozin női akt
karácsony dísz
prohászka antal
számológépes
mp38
záborszky gábor
restaurálandó
ágas korall
bieber
5 ft 1947
antik viktória
antik teáskanna
husky