Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
aranyozott váza (7 tétel)
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
281.74 USD
Niellós arabeszkkel, virágmintával 3 medalionban foglalt Keleti városképpel aranyozott kézműves váza
5.590 HUF
15.75 USD
Niellós arabeszkkel,virágmintákkal 2 medalionban foglalt Keleti városképpel aranyozott kézműves váza
4.590 HUF
12.93 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 23:12
120.000 HUF
338.12 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 23:36
2.990 HUF
8.42 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kelim kilim
régi ágynemű
fajansz teás
bakter
mediterrán festmény
krémes tégely
zsolnay birkózó medvék
eladás
nyers smaragd
német porcelán étkészlet
evezős
olajfestek
pontiac
orosz készlet
szilasi
kincses kalendárium
pitykegombok
szabó dezső
döbröczöni kálmán
zsolnay emeletes kínáló
dámszarvas
retro kép
szent istván zsolnay
afrikai ékszer
smaragd rubin zafír