ferenczy (20 tétel)
Szöllősi Jànos: Fiatal làny festmény.Szép laparanyozott keretben, Szöllősy,Ferenczy Károly mestere !
48.000 HUF
134.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 07:56
119.999 HUF
337.11 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 19:00
790.000 HUF
2,219.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 13:24
2.800.000 HUF
7,865.87 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 19:00
330.000 HUF
927.05 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 16:09
69.990 HUF
196.62 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
32.000 HUF
89.90 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 06:01
680.000 HUF
1,910.28 USD
Feltöltve: 2023. júl. 02. 14:38
55.000 HUF
154.51 USD
Feltöltve: 2023. júl. 02. 14:29
55.000 HUF
154.51 USD
Feltöltve: 2023. máj. 19. 23:45
440.000 HUF
1,236.07 USD
tamás józsef
hollóházi mikulásvirág
kalotaszegi írásos kézimunka
porcelán katicabogaras
szalma medvék
asztali lámpa mid century
barokk fotel párban
selyem kollázs
pekingtől
karneol ékszer
akciófigurák
korpás attila
grete jalk
herendi fedeles tál
fiam
james clavell
lóportré
meisseni kávés szett
1974 február
fémveret
zsolnay kerámia korsó
várj
alföldi autós gyerek
herendi viktória mintás áttört kosár
nagyméretű zsolnay kaspó