művészi üveg (5 tétel)
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
395.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 09:09
49.900 HUF
140.94 USD
Feltöltve: 2024. jan. 26. 13:28
37.850 HUF
106.90 USD
soós
pocakos
porcelán ételhordó
feszty árpád
paulovits pál
zsolnay pillangó teás
csákvár
ac dc
horgony
trischler
pap gyula
herendi tulipános
pillangó ékszer
herendi orange
czakó
ruttka ferenc
baky albert
antik könyves szekrény
műanyag játék
herendi kiscipő
muránói nyaklánc
macska cica
gábor
kisméretű komód
altwasser