őszi (350 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 04. 15:20
90.000 HUF
249.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 08:00
69.000 HUF
191.57 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 21:33
120.000 HUF
333.17 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 21:31
39.000 HUF
108.28 USD
Feltöltve: 2024. máj. 07. 07:00
36.000 HUF
99.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 14:16
125.000 HUF
347.05 USD
90.000 HUF
249.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 06:27
65.000 HUF
180.47 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 15:01
149.999 HUF
416.46 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
388.69 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 19:00
69.000 HUF
191.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 13:52
31.500 HUF
87.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 19:00
180.000 HUF
499.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 09:35
21.400 HUF
59.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 07:49
85.000 HUF
235.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 23:52
150.000 HUF
416.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 13:01
149.000 HUF
413.68 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 12:44
88.800 HUF
246.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 07:25
75.000 HUF
208.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 19:57
38.500 HUF
106.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:50
98.000 HUF
272.09 USD