apró (8 tétel)
Móra László (1947-) : Pásztorjelenet- olaj, farostlemez, a keret külső mérete 84 x 44 cm. Apró sérül
8.000 HUF
22.47 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 20:25
6.500 HUF
18.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 17:59
6.500 HUF
18.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 17:27
17.000 HUF
47.76 USD
Feltöltve: 2023. aug. 22. 22:47
11.500 HUF
32.30 USD
Feltöltve: 2023. aug. 11. 21:44
6.100 HUF
17.14 USD
Feltöltve: 2023. júl. 03. 15:06
60.000 HUF
168.55 USD