gabriel (3 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 13. 09:47
680.000 HUF
1,918.25 USD
borsörlő
kavics
porcelán virág
cser
páger
trón
tölgyessy
komiszár
gránit fiók
nagyméretű tükör
antik gyertyatartó
sorsjegy
szász endre rézkarc
herendi kosfejes váza
biedermeier pohár
citrom
barokk íróasztal
csörgő óra
ékszer szett
antik írógép
lábos
herendi viktória mintás kávés
aranyozott keret
police
maratott