halál (0 tétel)
aquincum kakas
hollóházi hasas
zománcos tányér
miniatűrök
1941 húsz pengő
busó maszk
aranyozott ékszer
zolyom
retro kerámia kaspó
fonott láda
madár itató
enoch
német porcelán csésze
miyoko
csíksomlyó
xviii század
zsolnay boci
zsolnay többtüzű váza
hanula
muránói üveg nyaklánc
öntöttvas sütőtál
leányfalu
sziklai lajos
adventi
m kir