jendrassik (1 tétel)
rimaszombat
súlyos falióra
bányász istván
kossuth 5 forint 1946
isten hozott
alföldi süteményes tányér
művészi
gyertya koppantó
moonphase
női bőrkabát
vászonfazék
vécsey kálmán
levesescsésze
disney porcelán
brüder
útitárs
rajczi zoltán
korondi kávéskészlet
tek
elegáns
karácsonyi fényfüzér
dj
szigeti magda
herendi apponyi kék
aranyozott dollár