Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Téma

Technika

Hordozó

Legnagyobb méret

Szignó

Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre

Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

60 x 80 (14 tétel)
XIX. századi művész festménye, olaj, vászon,  50 x 60 cm-es. -40% XIX. századi művész festménye, olaj, vászon,  50 x 60 cm-es.
120.000,-
72.000 HUF 203.36 USD
XIX. század végi alpesi táj, olaj, vászon, festmény, 42 x 60 cm-es. 0189 -40% XIX. század végi alpesi táj, olaj, vászon, festmény, 42 x 60 cm-es. 0189
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
XIX. század végi olaj, vászon,szignált impresszionista festmény, 60 x 80 cm-es -40% XIX. század végi olaj, vászon,szignált impresszionista festmény, 60 x 80 cm-es
180.000,-
108.000 HUF 305.03 USD
XIX. századi olaj, fán,festmény, rabbi ábrázolás, 43 x 60 cm-es. -40% XIX. századi olaj, fán,festmény, rabbi ábrázolás, 43 x 60 cm-es.
220.000,-
132.000 HUF 372.82 USD
XIX. századi olaj , vászon festmény, 80 x 60 cm-es alkotás. -40% XIX. századi olaj , vászon festmény, 80 x 60 cm-es alkotás.
160.000,-
96.000 HUF 271.14 USD
190.000 HUF 536.63 USD
240.000 HUF 677.85 USD
180.000 HUF 508.39 USD
270.000 HUF 762.58 USD
140.000 HUF 395.41 USD
65.000 HUF 183.58 USD
30.000 HUF 84.73 USD