radnai (2 tétel)
Radnai József (1896-1963): Kert a hegyoldalon, olaj, karton, jelzett, üvegezett, keretben 23 X 34 cm
50.000 HUF
139.82 USD
pengők
galla endre
smaragd rubin zafír
5 rubel 1909
szecessziós textil
neobarokk polc
családi
zsolnay botfaragó
szecessziós réz
misi
pompadour kávé
rőzsegyűjtő
birkás ákos
ásvány ékszerek
hold autó
belize
réz kávé
szobota istván
kézzel készített
logikai játék
arany pénzek
keleti gusztáv
egyed lászló
design gyűrű
orosz játék