1898 (15 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:05
90.000 HUF
252.66 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
90.000 HUF
252.66 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:36
45.999 HUF
129.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 07:49
42.000 HUF
117.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 09:10
49.999 HUF
140.37 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 13:01
145.000 HUF
407.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 05:19
25.000 HUF
70.18 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 17:11
45.000 HUF
126.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 21:57
135.000 HUF
379.00 USD
Feltöltve: 2023. okt. 14. 17:15
42.999 HUF
120.71 USD
márta fotel
breslau
homolka
marshall
népi csizma
kahla készlet
erdélyi táj
hollóházi hasas
zsolnay studio
kandó lászló
kék porcelán tányér
hollóházi kalapos
csőrike
rózsaszín zafír
porcelán villa
díszszemle
milo
madaras szőnyeg
csendőr kard
m kir
bel mátyás
popcorn
aml
tóth rozália festmény
zongora terítő