berény (4 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 15:09
275.000 HUF
772.27 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 11:47
39.900 HUF
112.05 USD
pólya beszélgetők
furnérozott fa doboz
kék köves kitűző
fekete kors
cirkon köves ezüst ékszer
rézkarc paraszt
1peng
régi réz iparművész
ezüst fülbevaló lápisz lazuli díszítéssel
horthy magyar királyi
tenisz�t
ezüst alpina
glass design
teles
4 székes étkező
5 rubel 1997
katonai v
vett
gramofon t
műbőr puffok
1940 2 peng
digitálisan nyomtatott roló
antik fa díszek
�larc
üveg pipere készlet