somos miklós (2 tétel)
SOMOS MIKLÓS: Asszony meg a lánya 60 x 80 cm FESTMÉNY, olaj-vászon, eredeti régi Képcsarnok keretben
200.000 HUF
562.64 USD
billenős tükör
hamadan szőnyeg
ferdinánd tallér
bögre görög
húsvéti kerámia
bokor róza
fg
poroszló
5 frank ezüst francia
monet karkötő
halászok rézkarc
pesti napló album
lóportré
mirka627
korsó népi festett
eskulits tamás
rosali
hajós képeslap
cseh festmény
jézusos festmény
eladott porcelán
hotel csésze
tihanyiné hadamcsik mária
lhassza
alföldi porcelán mártásos