1898 (10 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 19:05
90.000 HUF
253.00 USD
Gustav Rossi (1898-1976) olaj-vászon csendélet keretben gyönyörű festmény szignált német olasz festő
90.000 HUF
253.00 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 07:49
42.000 HUF
118.07 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 13:01
145.000 HUF
407.61 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 05:19
25.000 HUF
70.28 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 21:57
135.000 HUF
379.50 USD
kovács istván zsolnay
hat szék
elefántcsont karkötő
tér és forma
mosd
kovács jános
stoffi
modern ezüst gyűrű
vico
antik fa szobor
liturgikus
szoknyás fotel
blaskó jános
montblanc toll
musk
retro teáskanna
cspataj
picike
angelika
női antik óra
gőztraktor
royal stafford
kőszénbánya
cseburaska
szalay pál