birkás (2 tétel)
bártfay judit
kt
saly németh
rokokó vitrin
mayer józsef
dombóvár
flitteres ruha
millefiori váza
amrita
balatonos bögre
zsolnay pillangós teáscsésze
s m
törvények
musk
fehérarany étkészlet
matula gy oszkár
porcelán paraszt tál
diehl
lenvászon zsák
aranyozott falióra
porcelán teaszűrő
rerrich
karácsonyfadísz mackó
kézdivásárhely
néger fej