őszi (14 tétel)
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
395.53 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 11:40
69.000 HUF
194.94 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 06:20
79.000 HUF
223.19 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 23:52
150.000 HUF
423.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 14:00
19.800 HUF
55.94 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 01:01
3.692 HUF
10.43 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 12:28
149.000 HUF
420.96 USD
Feltöltve: 2024. jan. 02. 10:09
45.000 HUF
127.13 USD
Feltöltve: 2023. dec. 20. 08:39
64.999 HUF
183.64 USD
Feltöltve: 2023. júl. 17. 06:14
60.000 HUF
169.51 USD
mérleg serpenyő
zsolnay piroska
katona portré
ens bonbonier
piave
big ben
kutyabiléta
limbach
ezüst kép tartó
retro bőrtáska
vadonné
alpha
trapéz
régi falitányér
propaganda plakát
tű tartó
kőbányai hal
petőfi ezüst
porcelán figurális szobor
fém kakas
ötszáz pengő 1945
zemek
1777
eozin juhász
3000 forint