budai (1 tétel)
izsák józsef
arany gyermek fülbevaló
pénzcsipesz
ágaskodó ló
schütz antal
csorba
korall karkötő
ezüst gyűrű köves
hátitáska
herendi viktória csésze
csapó
csali kancsó
karika gyűrű
kék csíkos alföldi
zsellérek
10 korona 1904
vászon szőttes
ezüst hamutartó
than mór
százmillió
bögre csupor
karácsony porcelán
cseh gránát
simon tünde
rézkarcok