soós (1 tétel)
józsa jános grafika
ferraris
kalocsai mintás függöny
antik tabriz
ikea óra
sinkó jános
zsolnay búzavirág mintás bonbonier
zsolnay porcelán alapmázas
herendi viktória mintás fonott tálka
kávéreklám
500pengő 1945
thonet szék jelzett
színharmónia
fényképezőgép flexaret
fso
dg
sérült asztal
retro karácsonyfadísz óra
ikonfestő
oooooriás zománctábla
horgász szabadalmi rajz
1919 megszállás
1885 kiállítás
képkeret 50x70 cm
angyal csomag