elekfy (3 tétel)
mesél az erdő
katonai nadrág
zorán
horgolócérna
szakkönyv
réz alátét
olaj vászon festmény
népi szőttes
öntött vaskályha
terasz
elektromos csengő
húsvéti dísz
réz edények
orosz készlet
kisfaludy sándor
kindzsál
pintér istván pál
türkiz köves gyűrű
mesterlevél
gáspárdy sándor
sérült szobor
kelim kilim
szobota istván
nyers smaragd
karcagi kerámia