szerelem (1 tétel)
1 peng 1941
indonézia unc
angol zöld jelenetes porcelánok
szovjet quartz
péter fotel
antik szekrény restaurált
révész rézkarc
mérőistvan
bábonyi
i andrás ezüst
kávé kártyanaptár
zsolnay olvas
hollóházi szász endre adria
kék fátyol üveg váza
selyem ruházat
leveses csésze alátét
üveg virág dísz
fekete madár kerámia váza
fogathajt�s
zsolnay halsz
kv
enoch wood
nagymos�s
fischer kép
eladó régi baba