bella (1 tétel)
népikerámia
ülés
aranyozott kávéskészlet
kerámia őzike
rolf benz
szecessziós doboz
női gyűrűk
bavaria kínáló
nici
herendi figurális szobor
festmény sérült
sony walkman
szabó józsef
2 dl pohár
győri istván
herendi libát etető
smaragd karkötő
muffin
ágas korall
avasi
csontszobor
zsolnay pirogránit váza
zsolnay aranyszegélyes
medici
aluminium pohár