cilinder (1 tétel)
ferencz józsef porcelán
centrum varia napocskás
ásványdarab
csillagzafír
copeland tányér
klebelsberg
rajzasztal
rovar gyűjtemény
angyal csúcsdísz
fekete párduc
gönczi
pénzesláda
védőnő
antik akvarell
aranyozott evőeszközkészlet
arany gyűrű 14 k
ruha csomag
burghardt
miniatűr váza
somoskő
alabástrom óra
ezüst angyal medál
modern magyar festészet
m1911
hímzésminta