perui (1 tétel)
tűzvirágos
szalma mackók
borgonovo
mauthe falióra
hollóházi kekszes doboz
ciril betűs
horgolt virág
petőfi sándor 200ft
antikf üggöny
hertay mária rézkarc
piton
petróleum lámpa bázis
kancsó fonott fülű
rigai porcelán
art deco sérült
alt wien victoria
nyunyóka
antyipina
ezüst 1kg
kakaskás
orvosi antik könyv
eichwald asztalközép
liss
jaroslav smidek
hanság