őszi (0 tétel)
herendi szajkó
cseréppipa
pipa tartó
magyar várak
lehoczky jános
herendi asztali lámpa
jelzett bizsu
malachit üveg
czinke ferenc
zsolnay szalvéta gyűrű
smetana ágnes
csillagászat
kristály pohár boros
herendi pipázó juhász
kovács károly
tintatartó ezüst
zsolnay szív
tárca
ezüstözött kés
bordó kristály
vászon terítő
ezüst 10 forint
5 forint 1988
mintázó
királyi palota