zenélő doboz (1 tétel)
ezüst medálok
rokokó tükör
herendi szűz mária
miniparfüm
czeglédi
skorpió medál
játék pisztoly
lenox
mintaóra
szováta
fa fiók
kalocsai terítők
hangadó
fotós állvány
prohászka antal
telefunken rádió
debreczeny
eglo
katonai bakancs
gránát köves ezüst gyűrű
győri istván
bőr irattartó
festmény sérült
jelzett fa
100000000 pengő