f1 (0 tétel)
józsa lajos
fali váza
arany fülbevaló 14 k
intarziás asztalka
zsolnay mérőedény
réz csaptelep
pohár boros
jenő
piros köves gyűrű
zöld kő
aranygyűrű régi
aranyozott evőeszköz
milleniumi 1 korona
fehér zsolnay bögre
usa liberty
200 forint 2001
karing
sárga kerámia
hong kong
festett pohár
kerámia párologtató
zsolnay tető
selyem festmény
kovácsoltvas kerti
oszlopos asztal