légy (1 tétel)
eozin üveg
moszkvai olimpiai
thonet szék jelzett
123
visszatér
4066966
bodrogkeresztúr i
repült óra
1 peng
patay lászló festmény
régi casio óra
nyulacska
kammer volkstedt
kaleh
falu rézkarc
régi jelzett falitányér
geróts sándor
család aranykönyve
sörüveg
sinkó jános
desszertes kínáló
1974 április
mnb tok
hollóházi porcelán dísztányér
telefon központ