dobozka (2 tétel)
porcelán bika
antoinette
márványlapos komód
ezüst csengő
budha
ezüst levesestál
tesla
szlávik lajos
1700
századfordulós
kispesti gránit
ezüst cukorfogó
üveg asztaldísz
zsolnay piros eozin
színezett rézkarc
kosta boda
jawa
kapcsoló
nagy antik tükör
deák 20
kerekes józsef
kiss lenke
pék
50 fillér
dezső józsef