metronom (1 tétel)
antik zománc
jáfi
étkezőasztal art deco
junghans karóra
stempli
fekete óra
royal dux tigris
aranyozott kávéskészlet
katona kerámia
méhecskés
siang
restaurálandó
vila
márka pohár
chawan
rudolf ditmar
t surányi anna
markos vera
fliegl
bavaria kínáló
zsolnay perzsamintás
kínáló öntöttvas
ezüst kutya
rézi
túrkeve