diósgyőr (1 tétel)
márványlapos fésülködő
thonet telefon asztal
pál antik
üveg korona
iparművészeti dísztál
régi trafó
malév takaró
görög tájkép
lánchíd iii
kirgizisztán unc
rubinkő
alföldi porcelán zöld magyaros
corall ékszer
gramofon motor
sérült fischer
hertay mária rézkarc
heiter
kőbányai ritka
michaela frey bross
évszámos kerámia
herendi étkészlet map
régi karton
nagy gólya
petra baba
alföldi majmos