dobozka (1 tétel)
római katona
viktória mintás herendi kávéskészlet
pavoni
roisz vilmos
rolf benz
csivava
aranyozott kávéskészlet
fagylaltos kanál
milo
leszerelő
isztambul
tálaló szett
dísz tányér
strandszék
nyírfa
farmerruha
földrajz atlasz
barokk tálca
goebel bögre
bogár medál
olaj vászon
hitler harcom
tóbiás
bohemia kristály váza
üllő garnitúra