emlékére (0 tétel)
automata óra
szabó jános
kerámia bonbonier
népszabadság
klimó istván
herendi kártya
retro hamutartó
kislődi
fém szék
réz tárgy
német bonbonier
tolnay
18 század
hatalmas ezüst gyűrű
kardigán
óceán jáspis
20korona
alföldi porcelán étkészlet
tüziaranyozott
oszlop
tálca kerámia
kőbánya
katonakönyv
hollóházi seherezádé
tehén