1962 (0 tétel)
vitrines
mason s
órák
vitézségi érem
brill gyűrű
1933
hollóházi erika mintás porcelán
képeslap
kisfaludi strobl
akvarell
első világháború
zsolnay tálalók
art deco festmény
fehér teás
jelzett
hanhart
kandalló keret
tv szekrény
alpakka gyertyatartó
bajonet
falitányér retro
damaszt ágynemű
replika
tár
papír