emlékére (1 tétel)
Lejárat: 5 nap 21 óra0 licit
6.000 HUF
16.91 USD
papírlyukasztó
minotaurus
thompson
herendi virágmintás váza
ágy takaró
antik bokály
faragott tálaló
opera luxus
aranyozott érmék
vasutas zsebóra
sörmelegítő
pitykegombos
kék virágos cukortartó
antik kulacs
ferenc józsef 10 korona
műtárgy
burslem
ovis
bronz harang
arany női karlánc
3 részes
szovjet magyar
bpengő
vászonfazék
kazán