budai (1 tétel)
Alföldi terrakotta mintás P Buda-Penta(első logója:1983-1992) Hotel Szálloda leveses és kávés csésze
4.500 HUF
12.57 USD
retro motor
remekírók képes könyvtára
spirál
brassai
extra ritka
ezüstóra
póka
dunay jános
régiségek enciklopédiája
plasztikus
búvár zsebkönyv
gránit kockás
érme forint
kerámia váza zöld
fülklipsz
gyermelyi
fatányér
aranyozott üveg
sérült porcelán
festett asztal
zsolnay kocsonyás
kagyló fülbevaló
csempe kép
ralph
japán teáskanna