griff (1 tétel)
ötszáz pengő 1945
hagyma mintás tányér
thek endre
royal albert serena
hmv mtm
pohár szett
retro italok
rózsa györgy
selecta
tároló kosár
koktélos pohár
nagy mária
törvénykönyv
ovális keretben
shirasaya
bolbáné széles magda
fa esernyőtartó
lovas könyv
bólé
antik zsolnay asztalközép
vászon fazék
samu géza
sennyey
zsolnay pillangós teáscsésze
zsakó istván