mérő (1 tétel)
175
merőkanál jelzett
hildesheim rózsák
1964 május
szecessziós ólomüveg ablak
szabadságharc története
kakasos óra
iskolás kislány
14 k arany ra
reszel
nagyszalontai
furnérozott fa doboz
duplafalu üvegpohár
reinkarnáció
varázslatos utazás
klasszicista francia kanapé
gyűjtőtok
ezüst dénár ferdinánd
mitológiai jelenetes porcelán
stl
alpha sierra
falra akaszthat
8 kart
tet