2 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 17:22
3.900 HUF
10.94 USD
sérült kerámia
hollóházi lovas huszár
arany gyűrű 14 k
bross jelzett
zsolnay eozin ékszer
szószos kiöntő
csúcs dísz angyal
jankovics
fehér gránit tányér
empire váza
porcelán nyelű kés
fűszeres doboz
harapós kutya
omega női karóra
zománc mária
régi számla
kályha tálca
oratorony
kozmetikum
rigli
kiss nagy andrás
franciska
utca lámpa
dandé józsef
herendi miniatűr